- Preces, kas ir krājumā, tiek nosūtītas Klientam ne vēlāk kā 3-4 darbadienu laikā. Ja prece ir noliktavā, maksimālais kopējais piegādes laiks 5-7 dienu laikā.

- Ja Pasūtītājs pasūta Preces, kas nav krājumā, Pārdevēja pārstāvis sazinās ar Klientu un konkretizē piegādes laiku.

Pārdevējs patur tiesības sadalīt Preču pasūtījumus ar atšķirīgiem piegādes laikiem un, ja nepieciešams, piegādā tās vairākās daļās.

Vienā pasūtījumā norādītās Preces ar dažādiem piegādes laikiem tiek piegādātas Klientam pēc iespējas ātrāk. Krājumā neesošās Preces, kuru pasūtījums nav izpildīts, tiek piegādātas Klientam bez maksas.

Pārdevējs nav atbildīgs par novēlotu Preču piegādi un pārpratumiem, kas radušies Klienta pasūtījuma gaitā sniegto datu neprecizitātes vai kļūdainuma dēļ.

Izvēlieties visērtāko piegādes veidu:

  • paņemt Preces no Veikala;
  • pasūtīt Preces uz tuvāko Omniva pakomātu
  • pasūtīt Preces ar Venipak kurjerpasta starpniecību ar piegādi darbā vai mājās;

Paņemt VEIKALĀ  

Veikala adrese: SKOLAS IELA 17A, IKŠĶILE, LV-5052

Jums tiks nosūtīta ziņa īsziņas un e-pasta veidā. Sūtījums veikalā tiek uzglabāts vienu nedēļu. Sūtījumus izsniedz tikai veikala darba laikā.

Preces tiek izsniegtas atbilstoši pasūtījuma kodam. Pirms Preču saņemšanas saņēmējs pavadzīmē norāda personu apliecinošā dokumenta numuru un savu vārdu, uzvārdu un parakstās.

Pirms pavadzīmes parakstīšanas rūpīgi pārbaudiet Preču iepakojumu un informējiet klientu apkalpošanas speciālistu, ja iepakojums ir bojāts. Ja iepakojums ir bojāts, jūs varat atteikties pieņemt sūtījumu vai nekavējoties informēt Pārdevēja pārstāvi pa e-pastu info@vv.lv.

Klients neizņem Preces 14 (četrpadsmit) dienu laikā no norunātā Preču saņemšanas datuma, tiek uzskatīts, ka Klients ir pārkāpis līgumu un nevēlas Preces.Šādā gadījumā Pārdevējs ir tiesīgs vienpusēji atkāpties no līguma un pieprasīt jebkādu zaudējumu atlīdzību (piemēram, pārvadājuma izmaksas) un veikt ciesto zaudējumu ieskaitu pret Klienta samaksāto summu. Pārpalikušie līdzekļi tiek atdoti Klientam.

VENIPAK kurjerpasts

Venipak kurjerpasta pakalpojumi ir ērti un vienkārši, piegāde uz klienta norādīto adresi. Kurjers sazinās ar Klientu un vienojas par Preču piegādes laiku.

OMNIVA pakomāts

Omniva pakomāti ir unikāla piegādes sistēma Baltijā. Omniva pakomāti strādā nepārtraukti un atrodas viegli pieejamās vietās. Omniva pakomāta lietošana ir tikpat vienkārša kā bankomāta lietošana, un pakas saņemšanai nepieciešamas tikai 15 sekundes. Ar 24 stundu video novērošanas sistēmu aprīkotie Omniva pakomāti vienmēr tiek iztukšoti un piepildīti visagrāk rītos un visvēlāk vakaros.

Kad paka ir saņemta, Klientam tiek nosūtīta īsziņa vai e-pasts ar norādi par pakomāta atrašanās vietu, pakas saņemšanas kodu, atdošanas kodu un datumu, līdz kuram paka tiek uzglabāta pakomātā. Lai saņemtu paku, ierakstiet kodu, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu, pēc tam jūs varat izņemt paku no atvērtā skapīša. Vairāk informācijas šeit: https://www.omniva.lv.